Protokol Listesi

Ünvan Ad Soyad
VALİ MURAT ZORLUOĞLU
T.B.M.M ÜYELERİ
AK PARTİ MİLLETVEKİLİ (TBMM KATİP ÜYESİ) ÖMER SERDAR
AK PARTİ MİLLETVEKİLİ TAHİR ÖZTÜRK
AK PARTİ MİLLETVEKİLİ METİN BULUT
AK PARTİ MİLLETVEKİLİ EJDER AÇIKKAPI
8. KOLORDU GARNİZON KOMUTANI
GARNİZON KOMUTANI KORG. YILMAZ UYAR
BAKAN YARDIMCILARI
MİLLİ SAVUNMA BAKAN YARDIMCISI ŞUAY ALPAY
ELAZIĞ BELEDİYE BAŞKANI
BELEDİYE BAŞKANI MÜCAHİT YANILMAZ
CUMHURİYET BAŞSAVCISI, ADALET KOMİSYON BAŞKANI, BÖLGE İDARE MAHKEMESİ BAŞKANI, FIRAT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ, BARO BAŞKANI
CUMHURİYET BAŞSAVCISI HABİB KORKMAZ
ADALET KOMİSYON BAŞKANI   MUSTAFA ALÇIK
1. İDARE MAHKEMESİ BŞK. LEVENT YÜKSEL
2. İDARE MAHKEMESİ BŞK. ARİF USLU
FIRAT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. KUTBEDDİN DEMİRDAĞ
BARO BAŞKANI ADNAN DEMİR
VALİ YARDIMCILARI
VALİ YARDIMCISI MEHMET FEVZİ DÖNMEZ
VALİ YARDIMCISI MUSTAFA GÜL
KAYMAKAMLAR
AĞIN KAYMAKAMI ABDULLAH ÖZADALI
ALACAKAYA KAYMAKAMI ÖMER FARUK TUNCER
ARICAK KAYMAKAMI MEVLÜT ŞEKERCİ
BASKİL KAYMAKAMI UHUT EMRE KOYUNCU
KARAKOÇAN KAYMAKAMI CEMİL SARIOĞLU
KEBAN KAYMAKAMI HAYRETTİN BASKIN
KOVANCILAR KAYMAKAMI HASAN GÜNDOĞDU
MADEN KAYMAKAMI ÖMER BÜYÜKERGENE
PALU KAYMAKAMI MEHMET ÖZTÜRK
SİVRİCE KAYMAKAM MUSTAFA TEMİZ
GÜVENLİK MAKAMLARI
İL JANDARMA KOMUTANI J. ALBAY ÖZAY ERYÜREK
İL EMNİYET MÜDÜRÜ DOĞAN CANGÜL
MİT BÖLGE MÜDÜRÜ
İL GENEL MECLİS BAŞKANI
İL GENEL MECLİS BAŞKANI METİN BAKİ ÖLÇÜCÜ
İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI
AĞIN BELEDİYE BAŞKANI YILMAZ SERTTAŞ
ALACAKAYA BELEDİYE BAŞKANI BAŞARAN YAŞLI
ARICAK BELEDİYE BAŞKANI FERİT YILDIRIM
BASKİL BELEDİYE BAŞKANI İHSAN AKMURAT
KARAKOÇAN BELEDİYE BAŞKAN V. MEHMET KAYSI BİLİCİ
KEBAN BELEDİYE BAŞKANI FEHTİYE ATLI
KOVANCILAR BELEDİYE BAŞKANI HACI AKPINAR
MADEN BELEDİYE BAŞKANI MUSA ORHAN
PALU BELEDİYE BAŞKANI MEHMET SAİT DAĞOĞLU
SİVRİCE BELEDİYE BAŞKANI EBUBEKİR IRMAK
REKTÖR YARDIMCILARI, FAKÜLTE DEKANLARI, ENSTİTÜ VE YÜKSEK OKUL MÜDÜRLERİ
REKTÖR YARDIMCISI PROF.DR. SADETTİN TANYILDIZI
REKTÖR YARDIMCISI PROF. DR. MEHMET CEBECİ
REKTÖR YARDIMCISI PROF.DR. HALİL HASAR
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DEKANI RROF.DR. YAŞAR DOĞAN
EĞİTİM FAKÜLTESİ DEKANI PROF.DR.EROL ASİLTÜRK
FEN FAKÜLTESİ DEKANI PROF.DR. RİFAT ÇOLAK
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ DEKANI PROF.DR. ZAHİR KIZMAZ
İLAHİYAT FAKÜLTESİ DEKANI PROF.DR. GIYASETTİN ARSLAN
İLETİŞİM FAKÜLTESİ DEKANI PROF.DR. AYDIN ÇELİK
İNSANİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ DEKANI PROF. DR. SADETTİN TONBUL
MİMARLIK FAKÜLTESİ DEKANI PROF. DR. ZÜLFÜ ÇINAR ULUCAN
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ DEKANI PROF.DR. AHMET ÖZER
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ DEKANI PROF. DR. MEHMET YALNIZ
SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ DEKANI PROF. DR. CENGİZ ARSLAN
SU ÜRÜNLERİ FAKÜLTESİ DEKANI PROF. DR. METİN ÇALTA
TEKNİK EĞİTİM FAKÜLTESİ DEKANI PROF.DR. ABDULKADİR ŞENGÜR
TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ DEKANI PROF.DR.ZÜHTÜ HAKAN AKPOLAT
TIP FAKÜLTESİ DEKANI PROF.DR. AHMET KAZEZ
VETERİNER FAKÜLTESİ DEKANI PROF.DR. SADIK YILMAZ
FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ MÜDÜRÜ PROF. DR. SONER ÖZGEN
SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ MÜDÜRÜ PROF. DR. MUSTAFA KAPLAN
SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ MÜDÜRÜ PROF. DR. ÖMER OSMAN UMAR
EĞİTİM BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ MÜDÜRÜ PROF. DR.AYŞEGÜL GÖKHAN
DEVLET KONSERVATUARI MÜDÜRÜ YRD.DOÇ. YAVUZ DEMİRTAŞ
SİVİL HAVACILIK YÜKSEKOKULU MÜDÜRÜ DOÇ. DR.MUHSİN TUNAY GENÇOĞLU
YABANCI DİLLER YÜKSEK OKUL MÜDÜRÜ PROF. DR. İHSAN DAĞTEKİN
ELAZIĞ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MADEN MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRÜ PROF. DR. SERVET YILDIZ
SAĞLIK BİLİMLERİ MESLEK YÜKSEK OKULU PROF.DR.S.ERHAN DEVECİ
SİVRİCE MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRÜ PROF. DR. MEHMET ÇAY
SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRÜ PROF. DR. TARIK ÖZCAN
KEBAN MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRÜ PROF. DR. KADİR DEMİRELLİ
TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRÜ PROF. DR. HASAN GÜL
KARAKOÇAN MESLEK YÜKSEK OKUL MÜDÜRÜ DOÇ. DR. LATİF ÖZLER
KOVANCILAR MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRÜ DOÇ.DR. FATİH ÖZEK
BASKİL MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRÜ DOÇ.DR. ALPER OSMAN ÖĞRENMİŞ
FIRAT ÜNİVERSİTESİ GENEL SEKRETERİ NAMIK KEMAL ÖNDAŞ
GENEL VE ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLARIN ÜST YÖNETİCİLERİ
VALİLİKÇE BELİRLENECEK SAYIDA, GARNİZON KOMUTANINCA TESPİT EDİLECEK SİLAHLI KUVVETLER MENSUPLARI
HAKİMLER, CUMHURİYET SAVCILARI
CUMHURİYET BAŞSAVCI VEKİLİ SİNAN İNAL
CUMHURİYET SAVCISI KADİR AKBULUT
CUMHURİYET SAVCISI ORHAN KARAKURT
CUMHURİYET SAVCISI HİDAYET KAYA
CUMHURİYET SAVCISI MAHMUT GÜNGÖR
CUMHURİYET SAVCISI ÖMER DEMİRGÖZ
CUMHURİYET SAVCISI ERHAN ZİYREK
CUMHURİYET SAVCISI EREN ERGÜN
CUMHURİYET SAVCISI GÜNAY ERKAN
CUMHURİYET SAVCISI YUSUF KAVAK
CUMHURİYET SAVCISI MEHMET KURNAZ
CUMHURİYET SAVCISI METİN KILIÇ
CUMHURİYET SAVCISI ERDAL KARAKAŞ
CUMHURİYET SAVCISI ŞENGÜL KAHRAMAN BÜK
CUMHURİYET SAVCISI İSMAİL ÇAĞLAYAN ÇIRAK
CUMHURİYET SAVCISI EROL KARAOĞLU
CUMHURİYET SAVCISI AKIN ÇETİN
2.AĞIR CEZA MAH. BAŞKANI SEYFULLAH SARIGÜL
İCRA MAHKEMESİ HAKİMİ TAMER ŞAHİN
1. İDARE MAH.HAKİMİ FATİH KONAK
1. İDARE MAH.HAKİMİ ARİF USLU
1. İDARE MAH.HAKİMİ VAHİP ARI
2. İDARE MAH.HAKİMİ GÖKHAN KARAHAN
2.İDARE MAH. HAKİMİ ALİ RIZA BABA
2.İDARE MAH.HAKİMİ ESRA SARIKAYA
1.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ KEMAL YÜCE
1.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ E.ZEYNEP SARITEPE
2.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ SELÇUK AKSOY
1.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ MEHMET YENER
1.SULH CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ MUSTAFA ALÇIK
ADLİYE SARAYI ORHAN YILMAZ
ÇOCUK MAHKEMESİ HAKİMİ HÜSEYİN PALTA
2.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ SALİH AY
1.SULH HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ MELEK ÇELİK
İŞ MAHKEMESİ HAKİMİ ESRA ATLI ERTÜRK
1.AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ LEYLA TAŞKOPARAN
2.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ MÜRŞİDE YÜKSEL
2.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ H.İBRAHİM ER
1.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ MEHMET ARI
2.AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ METİN ERDAĞ
3.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ ÖZLEM ŞİMŞEK
CEZA MUSTAFA ALÇIK
2.SULH CEZA MAHKEMESİ GÜNAY ŞAHİN
ADİYLE SARAYI HASAN ÇAKICI
2.AİLE MAHKEMESİ YÜCEL KAMA
ASKERİ HAKİM HAKAN BEZİRGAN
ASKERİ HAKİM İBRAHİM ALPSOY
ASKERİ HAKİM MUSTAFA CAN
ASKERİ HAKİM ORHAN ÇELİK
ASKERİ HAKİM NURETTİN AÇIK
ASKERİ HAKİM MUHAMMET YÜKSEL
ASKERİ HAKİM SÜLEYMAN ÇAKIR
ASKERİ HAKİM MUSTAFA KAYIKÇI
İKTİDAR PARTİSİ, ANA MUHALEFET PARTİSİ VE TBMM'DE GRUBU BULUNAN DİĞER PARTİ İL BAŞKANLARI
AK PARTİ İL BAŞKANI (İKTİDAR PARTİSİ İL BŞK.) RAMAZAN GÜRGÖZE
CHP İL BAŞKANI (ANA MUHALEFET PARTİSİ İL BŞK) ZEKİ KAPLAN
HDP İL BAŞKANI YUNUS GÜNEŞ
MHP İL BAŞKANI OĞUZHAN DEMİR
DEKAN YARDIMCILARI, ENSTİTÜ VE YÜKSEK OKUL MÜDÜR YARDIMCILARI
BAŞBAKANLIK
İL MÜFTÜSÜ YUSUF SARIKAYA
DİYANET HARPUT EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRÜ SERDAR MURAT GÜRSES
TSE ELAZIĞ  TEMSİLCİSİ BAHADIR AKSOY
YÜKSEK ÖĞ.KRD.YURT.KUR.MÜDÜRÜ SUPHİ DÖNER
İL AFET VE ACİL DURUM MÜDÜRÜ HAKİF ÇERÇİ
BASIN İLAN KURUMU ŞUBE MÜDÜRÜ ABİD VANLI
ADALET BAKANLIĞI
KAPALI CEZA EVİ MÜDÜRLÜĞÜ RAİF CORA
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜR V. SUAT KENÇ
SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI MÜDÜR V. MUHAMMET KÜTÜK
AVRUPA BİRLİĞİ BAKANLIĞI
BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI
BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRÜ MUSTAFA YAVUZTÜRK
ORGANİZE SANAYİ BÖLGE MÜDÜRÜ MEHMET YAŞAR DEMİREL
KOSGEB ELAZIĞ HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ ŞABAN YAŞA
ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI
ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRÜ ABDULLAH BALCI
SOSYAL GÜVENLİK KURUMU İL MÜDÜRÜ AYHAN TUNCER
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRÜ MUSTAFA PİRİNÇÇİ
İLBANK 12. BÖLGE MÜDÜRÜ ALİ TEKATAŞ
TAPU KADASTRO 16. BÖLGE MÜDÜR V. MAHİR TUNCER
TAPU MÜDÜRÜ GAZİ OSMAN TOSUN
KADASTRO MÜDÜRÜ V. ABDURRAHMAN AKDEMİR
DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI
EKONOMİ BAKANLIĞI
ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI
FEDAŞ BÖLGE MÜDÜRÜ ÖNDER BAGIR
TEİAŞ 13. BÖLGE MÜDÜRÜ BAHATTİN YILDIRIM
TEİAŞ GÜNÜYDOĞU ANADOLU YÜK TEVZİ İŞLETME MÜD. İBRAHİM ŞİRİN
ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI
FEDAŞ ELAZIĞ MÜES MÜDÜRÜ V. MÜJDAT ÇELİK
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI
SPOR İL MÜDÜRÜ SEDAT ACAR
GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
İL GIDA,TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜR V. TURAN KARAHAN
GIDA KONTROL LAB.MÜDÜR V. ALPER AYDIN
TARIM KREDİ KOOPERATİFİ MÜDÜRÜ NİHAL MURAT
ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRÜ LÜTFİ ÇEVİK
TMO  ELAZIĞ AJANS MÜDÜRÜ NEVZAT URAL
VETERİNER KONT.VE ARŞ.ENST. ÜNAL KILINÇ 
SU ÜRÜNLERİ ARŞ. ENST. MÜDÜRÜ ÖZKAN ÖZBAY
EL SANATLARI EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRÜ HAYDAR AKTAR
TKDK ELAZIĞ İL KOORDİNATÖRÜ ÜLKÜ (ALTUNDİŞ) YILDIZ
GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI
TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ BİLAL ÖZTÜRK
GÜMRÜK İL MÜDÜRÜ İLHAMİ ÇELİK
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
İL ÖZEL İDARESİ MEHMET SABUNCU
İL YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ GALİP BELHAN
İL İDARE KURULU MÜDÜR V. MUKADDER KARAASLAN
İL MAHALLİ İDARELER MÜDÜRÜ MUKADDER KARAASLAN
İL NÜFUS VE VAT MÜDÜRÜ MEHMET MUSİNALI
İL PLANLAMA VE KOOR. MÜDÜRÜ MEHMET ALİ ÖZTÜRK
ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ MUSTAFA METİN
İL BASIN VE HALKLA İLŞ.MÜDÜRÜ ÖZCAN YALÇIN
İL DERNEKLER MÜDÜRÜ İZZET ATAM
İL SOSYAL ETÜT VE PROJE MÜDÜRÜ RAMAZAN POLAT
112 ACİL DURUM MÜDÜRÜ CİHAT TOP
KALKINMA BAKANLIĞI
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI
İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜR V. AHMET DEMİRDAĞ
İL HALK KÜTÜPHANESİ MÜDÜRÜ AHMET PİRİNÇCİ
MÜZE MÜDÜRÜ ZİYA KILINÇ
ELAZIĞ DEVLET  KLASİK TÜRK MÜZİĞİ KOROSU MD. OLCAY BÜRHAN
TÜRSAB HARPUT BÖLGESEL YÜRÜTME KURULU BAŞKANI FAZIL MUSTAFA ÖKTEM
MALİYE BAKANLIĞI
DEFTERDAR V. OSMAN AKDEMİR
D.M.O BÖLGE MÜDÜRÜ MUSTAFA NECDET ÖZBEK
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR V. AHMET BAĞLITAŞ
MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI
ASKERLİK ŞUBE BAŞKANI PER. YARBAY KAAN İSAOĞLU
ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI
ORMAN BÖLGE MÜDÜRÜ ZİYA POLAT
DSİ 9. BÖLGE MÜDÜRÜ İLKER ARSLAN
METEOROLOJİ 13. BÖLGE MÜDÜR V. TANER ERDOĞAN
GDA ORMANCILIK ARAŞTIRMA MÜDÜRÜ AHMET ÇOK
SAĞLIK BAKANLIĞI
İL SAĞLIK MÜDÜR V. İBRAHİM HALİL AKKUŞ
HALK SAĞLIĞI MÜDÜRÜ YUNUS GÜNEŞ
ULAŞTIRMA DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI
KARAYOLLARI 8.BÖLGE MÜDÜRÜ AHMET GÜLŞEN
FIRAT LİMAN BAŞKANI ENSAR ERDEM
PTT BAŞMÜDÜRÜ AHMET AHISKALI
ULAŞTIRMA DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI
TELEKOM A.Ş İL MÜDÜRÜ HARUN ÖZGÜR
ULAŞTIRMA DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI
DHMİ MEYDAN MÜDÜRÜ ZEYNEL ABİDİN GÖRÜR
GAR MÜDÜRÜ NESİMİ ÖZAYDIN
RESMİ BANKA MÜDÜRLÜKLERİ, KİT VE TRT ÜST YÖNETİCİLERİ
ZİRAAT BANKASI BÖLGE BAŞKANI İBRAHİM SEYFİOĞLU
T.C.ZİRAAT BANKASI MERKEZ ŞUBE MÜDÜRÜ ZEKİ BAL
HALK BANKASI MRK. ŞB. MÜDÜRÜ MURAT ALTIPARMAK
VAKIFLAR BANKASI MÜDÜRÜ ADEM ASLAN
TBMM'DE GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLERİN İL BAŞKANLARI
İL GENEL MECLİSİ VE BELEDİYE MECLİSİ ÜYELERİ
MESLEK KURULUŞLARI VE  TEMSİLCİLERİ, BASIN TEMSİLCİLERİ
TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI İDRİS ALAN
TİCARET BORSASI M.ALİ DUMANDAĞ
ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ BAŞKANI CEMİL ERDEM
FIRAT SANAYİCİ VE İŞ DÜNYASI FEDERASYONU YAHYA ALPER BEKTAŞ
ELSİAD MUSTAFA GÖKÇE
ESNAF KEFALET KREDİ KOOP. FİKRET ÇELİK
ŞEHİR PLANCILARI ODASI ORHAN SARIALTIN
KİMYA MÜH. ODASI DR. ALİ UĞURLU
MAKİNE MÜH ODASI MUSTAFA GÜR
ZİRAAT MÜH. ODASI MEHMET KARACA
ELEKTRİK MÜH. ODASI SELÇUK ALBAYRAK
JEOFİZİK MÜHENDİSLERİ ODASI İBRAHİM ÇAĞRI ÖZCAN
MİMARLAR ODASI KAZIM SANAÇ
İNŞ. MÜH ODASI HIDIR KAYA
MUHASEBECİLER ODASI SELİM SABİTÖNAL
ZİRAAT ODASI İBRAHİM HACIALİOĞULLARI
ECZACILAR ODASI MEHMET ULAŞ GÜLER
TABİBLER ODASI AHMET SACİT ÖZBAY
FIRAT HAV. GAZ. CEMİYETİ MEHMET TOPAL
ELAZIĞ GAZETECİLER CEMİYETİ MUSTAFA DOĞAN
ELAZIĞ TURİZM VE KÜLTÜR TANITMA DERNEĞİ BURAK SOYLU
ÖZEL BANKA MÜDÜRLERİ
KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEK BAŞKANLARI
TÜRKİYE YARDIM SEVENLER DERNEĞİ - ELZ ŞUB. FİKRİYE AĞ
ELAZIĞ VEREM SAVAŞ DERNEĞİ OĞUZ KAĞAN BULUT
ELAZIĞ MUSİKİ KONSERVATUARI DERNEĞİ MEHMET KEMAL PERK
TÜRKİYE POLİS EMEKLİLERİ VE MENSUPLARI SOSYAL YARDIM DERNEĞİ - ELZ. ŞUB. MEHMET ALİ BULUT
TÜRKİYE KIZILAY DERNEĞİ - ELAZIĞ ŞUBESİ MEHMET KAYMAZ
TÜRK HAVA KURUMU ELAZIĞ ŞUBESİ TAMER KURTOĞLU
TÜRKİYE MUHARİP GAZİLER DERNEĞİ - ELAZIĞ ŞUBESİ MEHMET NAMIK BULUT
SAĞLIĞI GELİŞTİRME VE SİGARA İLE MÜCADELE DERNEĞİ - ELZ. ŞUB. YASEMİN AÇIK
MÜSTAKİL SANAYİCİ VE İŞADAMLARI DERNEĞİ ELZ. ŞUB. HASAN UZUN
ROMATİZMA ARAŞTIRMA VE SAVAŞ DERNEĞİ - ELAZIĞ ŞUBESİ ARZU KAYA
TÜRK OCAKLARI - ELAZIĞ ŞUBESİ LÜTFİ PARLAK
TOBB ELAZIĞ KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU BAŞKANI NURHAN TEKOCAK
TOBB ELAZIĞ GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU BAŞKANI SUAT KARATAŞ
ALTI NOKTA KÖRLER DERNEĞİ - ELAZIĞ ŞUBESİ REFİK TEMİZ
TÜKETİCİ HAKLARI DERNEĞİ - ELAZIĞ ŞUBESİ AHMET MÜŞTAK AKMAN
ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ - ELAZIĞ ŞUBESİ HÜLYA ÜLKÜ
İLİM YAYMA CEMİYETİ DERNEĞİ - ELAZIĞ ŞUBESİ MEHMET ÇİÇEK
TÜRKİYE SAKATLAR DERNEĞİ - ELAZIĞ ŞUBESİ ABDULKADİR DUMAN
ELAZIĞ STRATEJİK ARAŞTIRMALAR DERNEĞİ (ELSAD) BAŞKANI MURAT ERDOĞAN
TÜRKİYE TRAFİK KAZALARINI ÖNLEME DERNEĞİ - ELAZIĞ ŞUBESİ MURAT ÇITAK
BEYAZAY DERNEĞİ ELAZIĞ ŞUBE BAŞKANI NACİ DEMİRPOLAT
TEMA Vakfı Elazığ İl Temsilcisi Mevlüt GENÇTÜRK


Değişiklik ve düzenlemeler için lütfen;

0424 280 14 00
0424 280 14 01
0424 280 14 02