Protokol Listesi

Ünvan Ad Soyad
VALİ ÇETİN OKTAY KALDIRIM
T.B.M.M ÜYELERİ
AK PARTİ MİLLETVEKİLİ METİN BULUT
AK PARTİ MİLLETVEKİLİ SERMİN BALIK
AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ZÜLFÜ TOLGA AĞAR
AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ZÜLFÜ DEMİRBAĞ
CHP MİLLETVEKİLİ GÜRSEL EROL
8. KOLORDU GARNİZON KOMUTANI
GARNİZON KOMUTANI KORG. OSMAN ERBAŞ
BAKAN YARDIMCILARI
MİLLİ SAVUNMA BAKAN YARDIMCISI ŞUAY ALPAY
TARIM VE ORMAN BAKAN YARDIMCISI MEHMET HADİ TUNÇ
ELAZIĞ BELEDİYE BAŞKANI
BELEDİYE BAŞKANI MÜCAHİT YANILMAZ
CUMHURİYET BAŞSAVCISI, ADALET KOMİSYON BAŞKANI, BÖLGE İDARE MAHKEMESİ BAŞKANI, FIRAT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ, BARO BAŞKANI
CUMHURİYET BAŞSAVCISI OSMAN KÖSE
ADALET KOMİSYON BAŞKANI   MUSTAFA ALÇIK
1. İDARE MAHKEMESİ BŞK. LEVENT YÜKSEL
2. İDARE MAHKEMESİ BŞK. AHMET MERT
FIRAT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. KUTBEDDİN DEMİRDAĞ
BARO BAŞKANI MUSTAFA YENTÜR
VALİ YARDIMCILARI
VALİ YARDIMCISI MEHMET FEVZİ DÖNMEZ
VALİ YARDIMCISI MUSTAFA GÜL
VALİ YARDIMCISI UHUT EMRE KOYUNCU
KAYMAKAMLAR
AĞIN KAYMAKAMI FATİH CIDIROĞLU
ALACAKAYA KAYMAKAMI MUSTAFA İKBAL EŞKİ
ARICAK KAYMAKAMI ŞENOL ÖZTÜRK
BASKİL KAYMAKAMI OĞUZ CEM MURAT
KARAKOÇAN KAYMAKAMI NEBİ ÇANGA
KEBAN KAYMAKAMI ERSİN TEPELİ
KOVANCILAR KAYMAKAMI ÖMER FARUK ÖZDEMİR
MADEN KAYMAKAMI REFİK ÖZSOY
PALU KAYMAKAMI MUSTAFA DEMİR
SİVRİCE KAYMAKAMI MUSTAFA TEMİZ
GÜVENLİK MAKAMLARI
İL JANDARMA KOMUTANI J. ALBAY NECİP ÇARIKCIOĞLU
İL EMNİYET MÜDÜRÜ DOĞAN CANGÜL
İL GENEL MECLİS BAŞKANI
İL GENEL MECLİS BAŞKANI METİN BAKİ ÖLÇÜCÜ
İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI
AĞIN BELEDİYE BAŞKANI YILMAZ SERTTAŞ
ALACAKAYA BELEDİYE BAŞKANI BAŞARAN YAŞLI
ARICAK BELEDİYE BAŞKANI FERİT YILDIRIM
BASKİL BELEDİYE BAŞKANI İHSAN AKMURAT
KARAKOÇAN BELEDİYE BAŞKANI CEMİL SARIOĞLU
KEBAN BELEDİYE BAŞKANI FEHTİYE ATLI
KOVANCILAR BELEDİYE BAŞKANI HACI AKPINAR
MADEN BELEDİYE BAŞKANI MUSA ORHAN
PALU BELEDİYE BAŞKANI MEHMET SAİT DAĞOĞLU
SİVRİCE BELEDİYE BAŞKANI EBUBEKİR IRMAK
REKTÖR YARDIMCILARI, FAKÜLTE DEKANLARI, ENSTİTÜ VE YÜKSEK OKUL MÜDÜRLERİ
REKTÖR YARDIMCISI PROF.DR. SADETTİN TANYILDIZI
REKTÖR YARDIMCISI PROF. DR. MEHMET CEBECİ
REKTÖR YARDIMCISI PROF.DR. HALİL HASAR
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DEKANI RROF.DR. YAŞAR DOĞAN
EĞİTİM FAKÜLTESİ DEKANI PROF.DR.EROL ASİLTÜRK
FEN FAKÜLTESİ DEKANI PROF.DR. RİFAT ÇOLAK
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ DEKANI PROF.DR. ZAHİR KIZMAZ
İLAHİYAT FAKÜLTESİ DEKANI PROF.DR. GIYASETTİN ARSLAN
İLETİŞİM FAKÜLTESİ DEKANI PROF.DR. AYDIN ÇELİK
İNSANİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ DEKANI PROF. DR. SADETTİN TONBUL
MİMARLIK FAKÜLTESİ DEKANI PROF. DR. ZÜLFÜ ÇINAR ULUCAN
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ DEKANI PROF.DR. AHMET ÖZER
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ DEKANI PROF. DR. MEHMET YALNIZ
SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ DEKANI PROF. DR. CENGİZ ARSLAN
SU ÜRÜNLERİ FAKÜLTESİ DEKANI PROF. DR. METİN ÇALTA
TEKNİK EĞİTİM FAKÜLTESİ DEKANI PROF.DR. ABDULKADİR ŞENGÜR
TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ DEKANI PROF.DR.ZÜHTÜ HAKAN AKPOLAT
TIP FAKÜLTESİ DEKANI PROF.DR. AHMET KAZEZ
VETERİNER FAKÜLTESİ DEKANI PROF.DR. SADIK YILMAZ
ZÜLFÜ AĞAR POLİS MESLEK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRÜ ALPER TUNGA GÜNDOĞMUŞ
FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ MÜDÜRÜ PROF. DR. SONER ÖZGEN
SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ MÜDÜRÜ PROF. DR. MUSTAFA KAPLAN
SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ MÜDÜRÜ PROF. DR. ÖMER OSMAN UMAR
EĞİTİM BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ MÜDÜRÜ PROF. DR.AYŞEGÜL GÖKHAN
DEVLET KONSERVATUARI MÜDÜRÜ YRD.DOÇ. YAVUZ DEMİRTAŞ
SİVİL HAVACILIK YÜKSEKOKULU MÜDÜRÜ DOÇ. DR.MUHSİN TUNAY GENÇOĞLU
YABANCI DİLLER YÜKSEK OKUL MÜDÜRÜ PROF. DR. İHSAN DAĞTEKİN
ELAZIĞ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MADEN MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRÜ PROF. DR. SERVET YILDIZ
SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRÜ PROF.DR.MURAT ÖGETÜRK
SİVRİCE MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRÜ PROF. DR. MEHMET ÇAY
SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRÜ PROF. DR. TARIK ÖZCAN
KEBAN MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRÜ PROF. DR. KADİR DEMİRELLİ
TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRÜ PROF. DR. HASAN GÜL
KARAKOÇAN MESLEK YÜKSEK OKUL MÜDÜRÜ DOÇ. DR. LATİF ÖZLER
KOVANCILAR MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRÜ DOÇ.DR. FATİH ÖZEK
BASKİL MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRÜ DOÇ.DR. ALPER OSMAN ÖĞRENMİŞ
FIRAT ÜNİVERSİTESİ GENEL SEKRETERİ NAMIK KEMAL ÖNDAŞ
HAKİMLER, CUMHURİYET SAVCILARI
CUMHURİYET SAVCISI (CEZAEVİ SAVCISI) HİDAYET KAYA
CUMHURİYET SAVCISI (İNFAZ SAVCISI) VEYSEL ALİ ELHATUSARU
CUMHURİYET SAVCISI ABDULLAH ÖZKAN
CUMHURİYET SAVCISI ERHAN ZİYREK
CUMHURİYET SAVCISI (TERÖR SAVCISI) RESUL NARİN
CUMHURİYET SAVCISI İSMAİL ÇAĞLAYAN ÇIRAK
CUMHURİYET SAVCISI RAMAZAN KÜRTÜL
CUMHURİYET SAVCISI İ. M. SERDAR NİZAMOĞLU
CUMHURİYET SAVCISI ŞENGÜL KAHRAMAN BÜK
CUMHURİYET SAVCISI MAHMUT SEVİNDİ
CUMHURİYET SAVCISI FATİH YILMAZ
CUMHURİYET SAVCISI NAZİK KÖÇER TOSUN
CUMHURİYET SAVCISI (TERÖR SAVCISI) ÖMER DEMİRGÖZ
CUMHURİYET SAVCISI ABDULLAH FATİH BİLDİK
CUMHURİYET SAVCISI DOĞAN KARAÇİZMELİ
CUMHURİYET SAVCISI (TERÖR VE KOM SAVCISI) SADIK ORHAN
CUMHURİYET SAVCISI YUSUF KAVAK
CUMHURİYET SAVCISI SUAT ALAMAN
CUMHURİYET SAVCISI ERDAL KARAKAŞ
CUMHURİYET SAVCISI EROL KARAOĞLU
CUMHURİYET SAVCISI ERCAN AKIN
CUMHURİYET SAVCISI YAKUP TAŞKIN
CUMHURİYET SAVCISI FATİH VURAL
CUMHURİYET SAVCISI (MÜRACAAT SAVCISI) HALİL ÖDEMİŞ
CUMHURİYET SAVCISI SEÇKİN PEKŞEN
CUMHURİYET SAVCISI BASRİ SARICA
1.AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI 1/2 AHMET AKYEL
1.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ HAMZA DEMİR
1.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ DİLARA ÜNAL
1.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ DAMLA ZENGİNER ÖZCAN
1.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ CİHANGİR BAŞIBÜYÜK
1.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ ORTAÇ ÖZSİN
2.AĞIR CEZA MAH. BAŞKANI SUAT ALACA
2.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ SADIK ÇİMEN
2.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ ABDULLAH BOYRAZ
2.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ ÖZCAN İNAN
3.AĞIR CEZA MAH. BAŞKANI İLKER İLKILIÇ
3.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ FATİH ALGAN
3.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ AHMET ANIL ÖRNEK
3.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ GÜLSEREN ÖKDEMİR
1.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ 1/2 CEMRE ÇİSEM YILDIZ
1.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ 1/2 HALİL İBRAHİM ÇELEBİ
2.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ 1/2 ÇAĞLAR ELGÜL
2.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ 1/2 CİHAT TAN
3.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ ŞAHABETTİN ÖZTÜRK
4.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ DOĞAN DEMİRCİ
5.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HİCRAN YILDIZ
1.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ NİDA ÇELİK
2.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ ZEYNEP YAZI DÖNMEZ
3.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ MUHARREM YILMAZ
4.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ MUHAMMED TOY
1.SULH HUKUK MAHKEMESİ KEMAL YÜCE
2.SULH HUKUK MAHKEMESİ ÜMMÜGÜLSÜM EKER
1.AİLE MAHKEMESİ ÖZGÜL YILMAZ KAÇMAZ
2.AİLE MAHKEMESİ HACER KARAKOCA ÇIRAK
ÇOCUK MAHKEMESİ SELDA ÇİÇEK
İŞ MAHKEMESİ 1/2 EDA UZUNPINAR
İŞ MAHKEMESİ 1/2 MEHMET AYDEMİR
KADASTRO MAHKEMESİ ADEM CAN
İNFAZ HAKİMLİĞİ GÜLŞAH KAVAK
İCRA MAHKEMESİ HASAN KARAMAN
1.SULH CEZA MAHKEMESİ GÜLNUR ÇELİK BİLDİK
2.SULH CEZA MAHKEMESİ EMRE KÜÇÜKBAŞOL
1. İDARE MAHKEMESİ MİNE ÇELEBİ
1. İDARE MAHKEMESİ MUHAMMED AKTAŞ
1. İDARE MAHKEMESİ MURAT YÜKSEL
1. İDARE MAHKEMESİ ERCAN ÇAKMAK
1. İDARE MAHKEMESİ TOLGA ŞIVGIN
1. İDARE MAHKEMESİ HARUN ÇELEBİ
1. İDARE MAHKEMESİ MÜCAHİT ASLAN
2. İDARE MAHKEMESİ ÇAĞDAŞ KOCAOĞLU
2. İDARE MAHKEMESİ EDA AYDIN
2. İDARE MAHKEMESİ MUHAMMET YILDIRIM
2. İDARE MAHKEMESİ HİLAL ÖCAL
2. İDARE MAHKEMESİ SEDA DAŞTAN
2. İDARE MAHKEMESİ ADEM KELEŞ
2. İDARE MAHKEMESİ İSMAİL ACAR
İKTİDAR PARTİSİ, ANA MUHALEFET PARTİSİ VE TBMM'DE GRUBU BULUNAN DİĞER PARTİ İL BAŞKANLARI
AK PARTİ İL BAŞKANI (İKTİDAR PARTİSİ İL BŞK.) RAMAZAN GÜRGÖZE
CHP İL BAŞKANI (ANA MUHALEFET PARTİSİ İL BŞK) ZEKİ KAPLAN
HDP İL BAŞKANI YUNUS GÜNEŞ
MHP İL BAŞKANI SEMİH IŞIKVER
CUMHURBAŞKANLIĞI
İL MÜFTÜSÜ YUSUF SARIKAYA
DİYANET HARPUT EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRÜ SERDAR MURAT GÜRSES
ADALET BAKANLIĞI
E TİPİ CEZA EVİ MÜDÜRÜ RAİF CORA
AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI
SOSYAL GÜVENLİK KURUMU İL MÜDÜRÜ AYHAN TUNCER
AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRÜ SUAT KENÇ
ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRÜ ABDULLAH BALCI
SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI MÜDÜR V. MUHAMMET KÜTÜK
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRÜ MUSTAFA PİRİNÇÇİ
TAPU KADASTRO 16. BÖLGE MÜDÜRÜ MAHİR TUNCER
TAPU MÜDÜRÜ GAZİ OSMAN TOSUN
KADASTRO MÜDÜRÜ V. GÖKHAN ELGÜL
İLBANK 12. BÖLGE MÜDÜRÜ CELAL KAŞTI
ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI
TEİAŞ 13. BÖLGE MÜDÜRÜ AHMET SARAÇ
TEİAŞ GÜNÜYDOĞU ANADOLU YÜK TEVZİ İŞLETME MÜD. İBRAHİM ŞİRİN
FEDAŞ BÖLGE MÜDÜRÜ ÖNDER BAGIR
FEDAŞ ELAZIĞ MÜES MÜDÜRÜ MURAT YAVEMLİER
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI
GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRÜ SEDAT ACAR
YÜKSEK ÖĞRENİM KREDİ VE YURTLAR KURUMU MÜDÜRÜ SUPHİ DÖNER
HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI
DEFTERDAR V. OSMAN AKDEMİR
D.M.O BÖLGE MÜDÜRÜ MUSTAFA NECDET ÖZBEK
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
İL ÖZEL İDARESİ MEHMET SABUNCU
ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ MUSTAFA METİN
İL BASIN VE HALKLA İLŞ.MÜDÜRÜ ÖZCAN YALÇIN
İL YAZI İŞLERİ MÜDÜR V. RECEP BOZ
İL PLANLAMA VE KOOR. MÜDÜRÜ MEHMET ALİ ÖZTÜRK
İL İDARE KURULU MÜDÜR V. ZEHRA GÖNCÜ YILMAZ
İL İDARE VE DENETİM MÜDÜRÜ MUKADDER KARAASLAN
İL NÜFUS VE VATANDAŞLIK MÜDÜRÜ MEHMET MUSİNALI
İL AFET VE ACİL DURUM MÜDÜRÜ OSMAN PIHTILI
İL SİVİL TOPLUMLA İLİŞKİLER MÜDÜR V. İZZET ATAM
İL SOSYAL ETÜT VE PROJE MÜDÜRÜ RAMAZAN POLAT
BASIN İLAN KURUMU ŞUBE MÜDÜRÜ ABİD VANLI
112 ACİL DURUM MÜDÜRÜ CİHAT TOP
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI
İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ AHMET DEMİRDAĞ
MÜZE MÜDÜRÜ ZİYA KILINÇ
İL HALK KÜTÜPHANESİ MÜDÜRÜ AHMET PİRİNÇCİ
ELAZIĞ DEVLET  KLASİK TÜRK MÜZİĞİ KOROSU MD. OLCAY BÜRHAN
TÜRSAB HARPUT BÖLGESEL YÜRÜTME KURULU BAŞKANI FAZIL MUSTAFA ÖKTEM
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR V. FEYZİ GÜRTÜRK
MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI
ASKERLİK ŞUBE BAŞKANI PER. ALBAY KAAN İSAOĞLU
SAĞLIK BAKANLIĞI
İL SAĞLIK MÜDÜR V. CAHİT POLAT
SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI
SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRÜ MUSTAFA YAVUZTÜRK
ORGANİZE SANAYİ BÖLGE MÜDÜRÜ MEHMET YAŞAR DEMİREL
KOSGEB ELAZIĞ HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ ŞABAN YAŞA
TSE ELAZIĞ  TEMSİLCİSİ BAHADIR AKSOY
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI
DSİ 9. BÖLGE MÜDÜRÜ İLKER ARSLAN
ORMAN BÖLGE MÜDÜRÜ ZİYA POLAT
METEOROLOJİ 13. BÖLGE MÜDÜR V. TANER ERDOĞAN
İL GIDA,TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜR V. TURAN KARAHAN
TKDK ELAZIĞ İL KOORDİNATÖRÜ İBRAHİM SERTAÇ YILMAZ
SU ÜRÜNLERİ ARŞ. ENST. MÜDÜRÜ ÖZKAN ÖZBAY
VETERİNER KONT.VE ARŞ.ENST. ÜNAL KILINÇ 
GIDA KONTROL LAB.MÜDÜR V. ALPER AYDIN
TARIM KREDİ KOOPERATİFİ MÜDÜRÜ NİHAL MURAT
GDA ORMANCILIK ARAŞTIRMA MÜDÜRÜ AHMET ÇOK
ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRÜ MÜMTAZ ÇELİK
EL SANATLARI EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRÜ HAYDAR AKTAR
TMO  ELAZIĞ AJANS MÜDÜRÜ HÜSEYİN KARAGÖZOĞLU
TİCARET BAKANLIĞI
TİCARET İL MÜDÜRÜ BİLAL ÖZTÜRK
GÜMRÜK İL MÜDÜRÜ GÜLDEN ÇEVİK
ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANLIĞI
KARAYOLLARI 8.BÖLGE MÜDÜRÜ KENAN KESKİN
FIRAT LİMAN BAŞKANI ABDURRAHMAN TÜRKEN
DHMİ MEYDAN MÜDÜRÜ ZEYNEL ABİDİN GÖRÜR
PTT BAŞMÜDÜRÜ AHMET AHISKALI
TELEKOM A.Ş İL MÜDÜRÜ AHMET SÖYLEMEZ
GAR MÜDÜRÜ NESİMİ ÖZAYDIN
RESMİ BANKA MÜDÜRLÜKLERİ, KİT VE TRT ÜST YÖNETİCİLERİ
ZİRAAT BANKASI BÖLGE BAŞKANI OKTAY KARADEMİR
T.C.ZİRAAT BANKASI MERKEZ ŞUBE MÜDÜRÜ ZEKİ BAL
HALK BANKASI MRK. ŞB. MÜDÜRÜ LATİF KARAATEŞ
VAKIFLAR BANKASI MÜDÜRÜ AHMET RECAİ FINDIKLI
VAKIF KATILIM BANKASI MÜDÜRÜ ÖMER YÜCE
İL GENEL MECLİSİ VE BELEDİYE MECLİSİ ÜYELERİ
MERKEZ İL GENEL MECLİS ÜYESİ LEYLA YANLIÇ
MERKEZ İL GENEL MECLİS ÜYESİ ORHAN AKYEL
MERKEZ İL GENEL MECLİS ÜYESİ İSMAİL ÖKTEM
MERKEZ İL GENEL MECLİS ÜYESİ A.PAKİ KARIŞMAZ
MERKEZ İL GENEL MECLİS ÜYESİ ZÜLKÜF ÇOBANOĞLU
MERKEZ İL GENEL MECLİS ÜYESİ MESUT VAROL
MERKEZ İL GENEL MECLİS ÜYESİ SÜLEYMAN BEKTAŞ
MERKEZ İL GENEL MECLİS ÜYESİ YÜKSEL ERCAN
AĞIN İL GENEL MECLİS ÜYESİ SEDAT UYANIK
AĞIN İL GENEL MECLİS ÜYESİ HÜSEYİN YILMAZ
ALACAKAYA İL GENEL MECLİS ÜYESİ ABBAS YEĞEN
ALACAKAYA İL GENEL MECLİS ÜYESİ NURETTİN ÇETİNTAŞ
ARICAK İL GENEL MECLİS ÜYESİ AHMET ULUÇ
ARICAK İL GENEL MECLİS ÜYESİ SELAMİ IŞIK
BASKİL İL GENEL MECLİS ÜYESİ CELAL SOYLU
BASKİL İL GENEL MECLİS ÜYESİ FAZLI KIZILASLAN
KARAKOÇAN İL GENEL MECLİS ÜYESİ M.REŞAT AKGÜL
KEBAN İL GENEL MECLİS ÜYESİ ABDUL TALİP DENİZ
KEBAN İL GENEL MECLİS ÜYESİ MUZAFFER BULUT
KOVANCILAR İL GENEL MECLİS ÜYESİ METİN BAKİ ÖLÇÜCÜ
KOVANCILAR İL GENEL MECLİS ÜYESİ EYYUP ÇELİK
KOVANCILAR İL GENEL MECLİS ÜYESİ SELAMİ SARIPOLAT
MADEN İL GENEL MECLİS ÜYESİ MEVLÜT GÜLTEKİN
MADEN İL GENEL MECLİS ÜYESİ SUPHİ ÖZAY
PALU İL GENEL MECLİS ÜYESİ CEVAT DEMİRBAĞ
PALU İL GENEL MECLİS ÜYESİ HÜSEYİN SAYLAN
SİVRİCE İL GENEL MECLİS ÜYESİ ALİ SUSAM
SİVRİCE İL GENEL MECLİS ÜYESİ MUZAFFER ÇAKMAK
MESLEK KURULUŞLARI VE TEMSİLCİLERİ, BASIN TEMSİLCİLERİ
TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI ASİLHAN ARSLAN
TİCARET BORSASI M.ALİ DUMANDAĞ
ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ BAŞKANI CEMİL ERDEM
FIRAT SANAYİCİ VE İŞ DÜNYASI FEDERASYONU YAHYA ALPER BEKTAŞ
ELSİAD MUSTAFA GÖKÇE
ESNAF KEFALET KREDİ KOOP. FİKRET ÇELİK
ŞEHİR PLANCILARI ODASI ORHAN SARIALTIN
KİMYA MÜH. ODASI DR. ALİ UĞURLU
MAKİNE MÜH ODASI MUSTAFA GÜR
ZİRAAT MÜH. ODASI MEHMET KARACA
ELEKTRİK MÜH. ODASI SELÇUK ALBAYRAK
JEOFİZİK MÜHENDİSLERİ ODASI İBRAHİM ÇAĞRI ÖZCAN
MİMARLAR ODASI KAZIM SANAÇ
İNŞ. MÜH ODASI HIDIR KAYA
MUHASEBECİLER ODASI SELİM SABİTÖNAL
ZİRAAT ODASI İBRAHİM HACIALİOĞULLARI
ECZACILAR ODASI MEHMET ULAŞ GÜLER
TABİBLER ODASI FEVZİ DEMİR
FIRAT HAV. GAZ. CEMİYETİ SEMİH ERDEM
ELAZIĞ GAZETECİLER CEMİYETİ MUSTAFA DOĞAN
ELAZIĞ BASIN VE MEDYA CEMİYETİ BAŞKANI NAFİZ KOCA
ELAZIĞ TURİZM VE KÜLTÜR TANITMA DERNEĞİ BURAK SOYLU
KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEK BAŞKANLARI
ALTI NOKTA KÖRLER DERNEĞİ - ELAZIĞ ŞUBESİ REFİK TEMİZ
ANADOLU ASLANLARI İŞADAMLARI DERNEĞİ ELAZIĞ ŞUBESİ (ASKON) OSMAN ÖZÇELİK
ANADOLU KALKINMA EKONOMİ SANAYİCİ VE İŞ ADAMLARI DERNEĞİ (AKSAN) ARİF EROL
ANADOLU ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİ BAŞKANI VEYSEL DOĞAN
ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ - ELAZIĞ ŞUBESİ HÜLYA ÜLKÜ GÜR
BEYAZAY DERNEĞİ ELAZIĞ ŞUBE BAŞKANI NACİ DEMİRPOLAT
ELAZIĞ MUSİKİ KONSERVATUARI DERNEĞİ MEHMET KEMAL PERK
ELAZIĞ STRATEJİK ARAŞTIRMALAR DERNEĞİ (ELSAD) BAŞKANI MURAT ERDOĞAN
ELAZIĞ VEREM SAVAŞ DERNEĞİ DERYA YILDIRIM
ELTURK (ELAZIĞ TURİZMİNİ GELİŞTİRME VE KÜLTÜRÜNÜ YAŞATMA DERNEĞİ) MURAT SOLMAZ
İLİM YAYMA CEMİYETİ DERNEĞİ - ELAZIĞ ŞUBESİ ŞAHİN KARA
KADEM ELAZIĞ İL TEMSİLCİSİ ESRA SOYLU
MÜSTAKİL SANAYİCİ VE İŞADAMLARI DERNEĞİ ELZ. ŞUB. HASAN UZUN
SAĞLIĞI GELİŞTİRME VE SİGARA İLE MÜCADELE DERNEĞİ - ELZ. ŞUB. YASEMİN AÇIK
TEMA VAKFI ELAZIĞ İL TEMCİLCİSİ MEVLÜT GENÇTÜRK
TOBB ELAZIĞ GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU BAŞKANI CUMA GÜLNAR
TOBB ELAZIĞ KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU BAŞKANI NURHAN TEKOCAK
TÜKETİCİ HAKLARI DERNEĞİ - ELAZIĞ ŞUBESİ AHMET MÜŞTAK AKMAN
TÜRK HAVA KURUMU ELAZIĞ ŞUBESİ TAMER KURTOĞLU
TÜRK OCAKLARI - ELAZIĞ ŞUBESİ BİROL BULUT
TÜRK PEDİATRİ KURUMU DERNEĞİ ELAZIĞ ŞUBESİ YAŞAR DOĞAN
TÜRKİYE EMEKLİ ASTSUBAYLAR DERNEĞİ ELAZIĞ ŞUBESİ (TEMAD) HIDIR SADAY
TÜRKİYE KIZILAY DERNEĞİ - ELAZIĞ ŞUBESİ MEHMET KAYMAZ
TÜRKİYE KIZILAY DERNEĞİ PALU ŞUBESİ BAYRAM YAMAN
TÜRKİYE MUHARİP GAZİLER DERNEĞİ - ELAZIĞ ŞUBESİ MEHMET NAMIK BULUT
TÜRKİYE POLİS EMEKLİLERİ SOSYAL YARDIM DERNEĞİ - ELZ. ŞUB. MEHMET ALİ BULUT
TÜRKİYE RADYO AMATÖRLERİ CEMİYETİ DERNEĞİ ELAZIĞ ŞUBESİ (TRAC) MUZAFFER GÜRTAŞ
TÜRKİYE ROMATİZMA ARAŞTIRMA VE SAVAŞ DERNEĞİ - ELAZIĞ ŞUBESİ ARZU KAYA
TÜRKİYE SAKATLAR DERNEĞİ - ELAZIĞ ŞUBESİ METİN FIRAT
TÜRKİYE TRAFİK KAZALARINI ÖNLEME DERNEĞİ - ELAZIĞ ŞUBESİ MURAT ÇITAK
TÜRKİYE YARDIM SEVENLER DERNEĞİ - ELZ ŞUB. FİKRİYE AĞ
TÜRKİYE YEŞİLAY DERNEĞİ ELAZIĞ ŞUBESİ TAMER KAYAOĞLU
15 TEMMUZ MİLLİ İRADE OCAKLARI İL TEMSİLCİSİ KAZIM SEVİNÇ
ASRİAD (ASRIN İŞADAMLARI DERNEĞİ) YAKUP BAŞ
OTOMOBİL VE MOTOR SPORLARI KULÜP BAŞKANI DEVRAN DİLAN ELMACI
TALEBE BİRLİĞİ KONFEDERASYONU ELAZIĞ İL TEMSİLCİSİ ÖMER FARUK AKGÜL


Değişiklik ve düzenlemeler için lütfen;

0424 280 14 00
0424 280 14 01
0424 280 14 02